Grumpy cat!
Momentálně si dávám menší pauzičku, nevím, o čem mám psát. Zatím se x-trémně věnuju Pokémonům, takže zde je odkaz na blog - <poke-tcg> a ještě připravuji pokéhru, ale nevím, jestli to stojí za to ;-)

Začínáme! + Něco o blogu

17. června 2013 v 19:41 | Fang
So my watch begun /Game of Thrones/.
Ahoj, já jsem Fang a zdravím Vás u prvního článku na blogu 4Plays.

4Plays je stránka, kde najdete nespočet recenzí, Let's Playů a herních záležitostí,

Nu, doufám, že se Vám tady bude líbit! s tím, že za nějaký čas budou i nějaké pořady
(něco ve smyslu Re-Play, Indian,..).

Pokračování v Celém článku!

Proč jsem se pro toho rozhodl?

Možná si říkáte "Jako by takových blogů na takovou tématiku nebylo málo...". Ano, to sice máte pravdu, nicméně pokud Vás daná věc baví, pročpak ji taky nedělat. Proč si myslíte, že máme tolik Let's Playerů na Minecraft - nebo proč vlastně máme tolik Let's Playerů? Osobně, pro mě je natáčení něco, co mě baví a je mi jedno, jestli to někomu vadí.

Co je to Loyality Game?

Loyality Game je Youtube kanál tří lidí, kteří se rozhodli natáčet své zážitky z hraní. Hrají rádi a rádi baví lidi. Na tomto kanále najdete MNOHO L-Playů, G-Playů a Tutoriálů, které doufám oceníte. Samozřejmě že zde bude článek práve o Loyality Game.

Kdo je to pro lásku boží Fang?

Jméno: Lukáš "Fang" Fangovich - (Fangovich není mé skutečné příjmení, rád ho používám)
Věk: 13 (10/4/2000)
Kanál: FangCzOfficial - Vlogy, pozastaveno
FangGaming - L-Playe, coming soon
(Ne)normální člověk, který má rád hry, dívky a rád si po večerech něco zahraje, zajde za pár lidmi či si jen tak zabrouzdá po netu. I like chocolate, too. Natáčet mě napadlo, když mi bylo asi 12 let a čas jsem si rád zpříjemňoval hraním her, či díváním se na známe (i neznámé) Videomakery. Po delší době mi ale došlo, "proč to mám jen hrát, když to můžu i natáčet po vzoru svých oblíbených videomakerů!". Ano, v té době jsem o YT a jaké je to natáčet věděl s prominutím (po Ostravsky) hovno. A tak jsem si myslel, že budu točit neskutečně kvalitní L-Playe a vyrovnám se nějakým známím L-Playerům, jako jsou třeba Kogy či Wedry. Ach, pošetilá mysl. Nyní už jsem poznal hořkosladký svět, ve kterém se mi líbí a nehodlám jen tak odejít. Sledujte moji tvorbu na kanále Loyality Game a také na mém osobním kanále [coming soon]!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coco Cherry Coco Cherry | Web | 19. června 2013 v 17:16 | Reagovat

Začiatky sú vždy náročné ale ak je trpezlivosť chuť a čas pôjde to :) či už s natáčanim alebo blogovaním. prajem vela úspechu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama