Grumpy cat!
Momentálně si dávám menší pauzičku, nevím, o čem mám psát. Zatím se x-trémně věnuju Pokémonům, takže zde je odkaz na blog - <poke-tcg> a ještě připravuji pokéhru, ale nevím, jestli to stojí za to ;-)

Anatomie mobů - Creeper

30. června 2013 v 21:44 | Fang |  Minecraft deník
Creeper je typický mob pro hru minecraft. Své zelené tělo, které se dokáže velmi dobře přispůsobit džungli svou sytě zelenou barvou, využívá pro nečekané přiblížení a následnému výbuchu. Není to příjemné ale takový Creeper je, takže se mějte na pozoru, Minecrafťáci!

Základní anatomie Creepera

Anatomie creeperaCreeper - zelený tvor vysoký asi 1,5 bloků (metrů) je sice docela pomalý, ale za to velmi tichý a ničivý. Vaše jediná šance na záchranu je buďto se rychle vzdálit od Creepera nebo použít sekundární funkci meče (pravé tlačítko myši) - to Vám ubere "pouze" polovinu zranení z výbuchu. Ale i tak, šance na přežití, jestli jste u něj je mizivá..Nebezpečnost Creepera spočívá v TNT

Creeper při výbuchu učiní asi stejný rozsah škod jako výbuch TNT, což není příjemné, takové chodící TNT, které se v noci samovolně spawnuje čekajíc až výjdete z domu aby jej mohl odpálit. Podle víše uvedené anatomie to můžeme vidět. A ne, obrázek jsem nekreslil já.

Doufám, že se Vám tento stručný popis líbil, případně napište co chcete zlepšit. A malý quíz na závěr, koho Vám svým jednáním či vzhledem Creeper připomíná?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama